Kelios idėjos, kaip supakuoti dovaną

Kelios idėjos, kaip supakuoti dovaną

Tinkamai supakuota dovana parodo, kad Jūs įdėjote daug darbo stengdamasi nustebinti žmogų, kuriam bus įteikiama dovana. Tiesa, toli gražu ne visi esame nagingi ir mokame tinkamai pakuoti dovanėles. Dovanų pakavimo idėjos, kurias aptarsime žemiau, padės Jums tinkamai pasirūpinti dovanomis, kurios parodo kitam žmogui, koks jis Jums yra svarbus.

Dovanų pakavimo idėjos, kurias pateiksime žemiau, nėra sudėtingos. Pateikiame pačias paprasčiausias, kad kiekvienas norintis pats supakuoti dovaną – galėtų nesunkiai tai padaryti.

Klasikinio stiliaus įpakavimas

Jeigu dovanojate klasikinio stiliaus dovaną – tokiu atveju reikia pagalvoti ir apie klasikinį įpakavimą. Dažniausiai jame dominuoja ruda bei pilka spalvos, kurios sukuria išskirtinumo įspūdį. Klasikinis stilius dažniausiai vengia ryškių spalvų bei blizgučių. Puikiai tiks raštuotas dovanų popierius.

Modernaus stiliaus įpakavimas

Dovanų įpakavimo idėjos apima ir modernaus stiliaus įpakavimus, kurie dažniausiai būna labai ryškūs. Juk retas perka ryškiai geltonos spalvos įpakavimus. Tačiau jie atrodo tikrai labai puikiai ir gali padėti skoningai įpakuoti gražias dovanas.

Modernioms dovanoms labiau rekomenduojamos dėžutės, o ne maišeliai arba įpakavimo popierius.

Dovanų dėžutės

Dovanų dėžutės gali kardinaliai skirtis, todėl kiekvienas asmuo pagal savo poreikius tikrai suras tai, kas jam atrodo gražiausia ir labiausiai tinkama. Svarbiausia, kad dėžutė būtų tinkamo dydžio ir dovana iš jos neišlįstų. Taip pat rekomenduojame įsigyti unikalias rankų darbo dėžutes.

Dovanų maišeliai

Dovanų maišeliai gali būti ne tik popieriniai, kaip yra įprasta manyti. Paprasčiausiai, galima atrasti tokius, kurie yra labai išskirtiniai ir pagaminti, pavyzdžiui, iš šilko arba kokios nors kitos išskirtinės medžiagos. Maišelį nesunkiai galite pasisiūti ir pats, tik tam reikia įsigyti atitinkamas priemones.

Dovanų popierius

Pats pigiausias variantas – dovanų popierius, tačiau problema, kad retas moka gražiai įvynioti dovaną. Taigi, pigiausias variantas nebūtinai yra geriausias. Apgalvokite, ar jis tikrai Jums tinka.

Pakavimas yra 50 % visos dovanos džiaugsmo. Skirkite jam tiek pat dėmesio kiek ir pasirenkamai dovanai. Svarbiausia parodyti, kad žmogus, kuris gaus dovaną, Jums yra svarbus. Stenkitės dėl to.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *