Kūno losjonas

Kūno losjonas ir kokybiškas SPA namuose: kaip tai veikia?

Po sunkių dienos darbų nieko nėra nuostabiau kaip nukeliauti į SPA ir maloniai praleisti laiką. Visgi, ne visada turime laiko, o juk investicijos kartais būna gana ribotos. Neverta liūdėti, kai nuostabų SPA galima susikurti paprasčiausiai namuose. Kokybiškas kūno losjonas, kvepiančios žvakės, rami muzika ir viskas – Jūs jau savo asmeniniame rojuje!

Detoksikuojanti vonia

Detoksikacija reikalinga ne tik tam, kad žmogaus organizmas išsivalytų, tačiau dėlto, jog žmogui reikia pailsėti ir tai gali padėti padaryti išvalomoji arba kitaip atpalaiduojanti vonia. Jai geriausiai tinka įvairios druskos, kurias galima įsigyti net ir paprasčiausiame prekybos centre. Jos ir skleidžia labai malonų kvapą ir tuo pačiu ramina odą bei mintis.

Kūno šveitimas

SPA metu būtina atgaivinti savo odą, o tai padaryti geriausiai galima šveičiant kūną. Tam galima naudoti ne tik pirktines, tačiau ir namines priemones. Paprasčiausia kava labai puikiai šveičia kūną, tačiau, žinoma, šveisti reikia esant po dušu, o ne gulint vonioje. Štai naudojantis pirktinėmis priemonėmis dažniausiai naudot galima ir gulint vonioje, kadangi šveitiklis paprasčiausiai ištirpsta.

Kūno drėkinimas

Kūno losjonas skirtas odos drėkinimui ir jeigu nori, kad Jūsų kūnas būtų Jums dėkingas – įsigykite specialias priemones. Jis ne tik jas drėkina, tačiau taip pat ir ramina, padaro kur kas gyvesnėmis. Naudoti priemones yra būtina, kadangi šiais laikais naudojamas vanduo labai kenkia žmogaus odai. O jeigu Jums yra svarbu kaip atrodote – įsigykite ir natūralias bei dermatologų patikrintas kokybiškas priemones.

Kvapas

Kvapai yra vienas iš didžiausių stimuliatorių, kurie padeda pailsinti mintis. Rekomenduojame paprasčiausiai įsigyti aromatingas žvakes, kurios padės susikurti ir atitinkamą atmosferą. Svarbiausia vertinant kvapus rinktis tokius, kurie ramina, o ne aktyvina. Tokiu atveju pavyks jaustis maloniai ir tuo pačiu pailsinti mintis.

Muzika

SPA vietose dažniausiai groja rami meditacinė muzika, kuri padeda jaustis maloniai ir pailsinti mintis. Įsirašykite ilgą įrašą, kad paskui netektų lipti iš vonios norint perjungti kitą dainą. Pailsėti yra paprasta kaip niekada. Pasinaudokite galimybėmis, kai jos pasiekiamos ranka ir be jokių profesionalų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *