vestuves

Vestuvės užsienyje – misija įmanoma?

Nors Lietuva yra labai gražus kraštas ir ištisus metus galima atrasti labai puikias vietas vestuvėms paminėti, tačiau kai kurie žmonės renkasi galimybę savo vestuves atšokti tolimesnėse pasaulio šalyse. Didysis vestuvių katalogas palaiko šią idėją ir yra pasiruošęs suteikti Jums visą reikalingą informaciją, kuri susijusi su vestuvių organizavimo svetimose šalyse.

Pažvelkime, kaip yra iš tikrųjų

Tai tikrai ne taip sudėtinga, kaip gali pagalvoti daugelis. Dažniausiai mitais dalinasi tie, kurie niekada praktiškai net nebandė pasinaudoti galimybe.

  • Sklando mitas, kad surengti vestuves užsienyje yra labai brangu. Žinoma, viskas remiasi į Jūsų poreikius, tačiau lyginant kuklias vestuves Lietuvoje ir kuklias vestuves Ispanijoje – kaina labai panaši. Šiltuose kraštuose kaina gali būti kiek didesnė, kadangi teks investuoti į lėktuvų bilietus, tačiau pačios šventės kaina labai nesiskiria.
  • DOKUMENTŲ RUOŠIMAS. Kai kurie žmonės baiminasi, kad vėliau gali būti labai sunku susitvarkyti dokumentus. Jeigu neorite suktis galvos dėl šios smulkmenos – paprasčiausiai pasisamdykite vestuvių planuotoją. Jie padės, paaiškins ir viską už jus padarys.
  • KALBOS BARJERAS. Net jeigu ir nekalbate jokia kita užsienio kalba – tai nereiškia, kad nepavyks sėkmingai susituokti. Daugelis užsienyje besituokiančių žmonių priesaikas sako lietuviškai, kadangi tai jiems kur kas arčiau širdies.
  • ARTIMŲJŲ PASIRINKIMAS. Žinoma, nusprendus, kad planuojate tuoktis užsienyje – labai svarbu įvertinti ir artimų žmonių galimybes. Dažniausiai tokius atveju nekviečiama labai daug svečių, tačiau ką daryti, kai tėvai atsisako keliauti. Jeigu tai finansinės problemos, tokiu atveju jaunieji turėtų savo tėvams nupirkti bilietus. Jeigu jie paprasčiausiai nenori keliauti – laikas apsispręsti, ar sutiktumėte susituokti be tėvų.

Didysis vestuvių katalogas yra ta vieta, kurioje galima susipažinti su labai skirtingais paslaugas siūlančiais asmenimis. Vestuvės yra viena gražiausių švenčių žmonių gyvenimuose, tad jau geriau skirti kiek daugiau laiko, tačiau būti tikram, kad viskas bus suderinta iki smulkmenų.

Jeigu planuojate tuoktis užsienyje – tokiu atveju rekomenduojame kuo anksčiau pradėti planuoti šventę. Dažniausiai planavimas reikalauja kiek daugiau laiko nei švenčiant Lietuvoje, kadangi teks visas paslaugas užsisakyti per atstumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *